برای دریافت فایل ها باید هزینه ای پرداخت کرد؟

بله. ما برای جمع آوری و تست کردن این ابزار ها زحمت بسیار زیادی کشیدیم. قیمتی که برای این ابزار ها گذاشتیم بسیار ناچیز است و فقط برای پایداری وب سایت می باشد.

آیا بعد از دریافت ابزار ها، پشتیبانی وجود دارد؟

بله. شما هم در قسمت تماس با ما و هم در سمت راست وب سایت می توانید سوالات خودتون رو مطرح کنید.

زمان دسترسی به فایل های تهیه شده چقدر است؟

شما چیزی رو که تهیه کنید برای همیشه در پنل کاربری خودتون دارید و می توانید هر وقتی خواستید دوباره دانلود کنید.

آیا ابزار ها آپدیت می شوند و دریافت آپدیت رایگان است؟

بله، هر پلاگین یا ابزاری که آپدیت بشه سریع در وب سایت درج می کنیم و شما می توانید آپدیت رو رایگان تهیه کنید. فقط کافیه دوباره در سوابق خرید مراجعه کنید و روی همان لینک خرید کلیک کنید و دوباره دانلود کنید.

آیا آموزش نصب برای ابزار ها گذاشته میشه؟

بله، در کنار هر ابزار روش نصب و کرک گذاشته میشه.

خیالمان راحت باشد فایل ها کرک شده هستند؟

بله، ما اول از همه خودمون کرک می کنیم و بعد در وب سایت می گذاریم. همینطور داخل هر مطلب عکسی از محیط کرک شده ابزار می گذاریم تا خیال شما راحت شود.

پیش نیاز نصب پلاگین و اسکریپت ها چه نرم افزاری می باشد؟

چون پلاگین ها از زبان برنامه نویسی ++C نوشته می شوند، باید نرم افزار ++Microsoft Visual C رو نصب کنیم تا در اجرای پلاگین ها مشکلی نداشته باشیم.

آیا پلاگین و اسکریپت ها نیاز به اینترنت دارند؟

در کل همه پلاگین و اسکریپت ها نیازی به اینترنت ندارند ولی بعضی از اسکریپت ها برای اجرای پریست های خودشان نیاز به اینترنت دارند و همیشه به اینترنت وصل باشید. بعضی از دوستان دسترسی نرم افزار رو به اینترنت قطع می کنند چون فکر می کنند برای کرک نرم افزار مشکل پیش میاد که این کار کاملا اشتباه است و بدانید که کرک های جدید نرم افزار ها با اینترنت مشکلی ندارند.

ابزار های سایت ویروسی هستند؟

هیچ ابزار ویروسی در سایت ما قرار ندارد ولی بعضی از آنتی ویروس ها به دلایل امنیتی، کرک هایی رو ویروس شناسایی می کنه و شما می توانید با ابزار Exclusions دستور بدید کاری به فایل های کرک شده نداشته باشه (برای مشاهده آموزش کلیک کنید)